Kurumsal

    Zümrüt Makina; geçmişten günümüze istikrarlı, branşlaşmış ve uzman kadro yapısıyla hırdavat sektörünün en güvenilir firmalarından biri olmuştur. Onlarca yıldır müşterilerine en iyi hizmeti sunmaya gayret eden firmamız, öncelik olarak her zaman müşteri memnuniyetini ön planda tutmuştur.

     Bizlere duyulan güvene layık olabilmek için satış ve hizmet ağımızı Türkiye'nin her noktasıyla buluşturduk. En hızlı servis anlayışı altında hizmetlerimizi Zümrüt Makina olarak götürmeyi ilke, ülkemize katmadeğer ve istihdam sağlamayı borç bildik.

     Yurtiçi ve Yurtdışı hırdavat pazarlarında profesyonel kadromuzla büyürken son teknoloji ürünlerini ve sektörün çizgisini takip ettik. Grup şirketlerimiz çatısı altında ithal ettiğimiz ürünlerin bizimle markalaşmasına şahit olduk. Uluslararası kalite güvence sertifikalı ürünlerle hizmet aşkımız hiç hız kesmedi.

     Bugün Zümrüt Makina, Dudullu'dan Türkiye'nin dört bir yanına yayılmış bayi ve temsilcilikleri ile sizlere hizmet götürüyor. Kalite ve güvencesinden ödün vermeden gururla ve güvenle ürün gruplarını paylaşıyor ve iş çözümlerinize hevesle ortak oluyor.

E-Bülten

E-Bültenimize kayıt olun yeniliklerimizden haberdar olun.